KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ticaret ve Sanayi Odası ile Protokol İmzalandı

Ticaret ve Sanayi Odası ile Protokol İmzalandı

Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı İşbirliğinde Açılacak Kurslara İlişkin Protokol İl Müdürümüz Ali KÖSE ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay ÖZCAN´ın katılımıyla gerçekleştirilen törenle 09/11/2015 tarihinde Ticaret ve Sanayi odası Başkanlığında imzalandı.

İmzalanan protokol ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına kayıtlı, Gıda üretim ve parakende iş yerleri, İnsani tüketim amaçlı sular ile doğal minarelli suların üretimini yapan iş yerleri, İnşaat ve yol yapım işleri ile uğraşan işyerleri ve Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalışanlar ile iş yeri sahipleri ve işletenlere yönelik olarak düzenlenecek olan İş Makineleri Operatörlüğü kurslarında mesleki eğitimlerine ilişkin usul ve esasları belirlemek amaçlanmaktadır. 

İşbirliği kapsamında açıacak kurslar ve yapılacak diğer faaliyetlerle ilgili her türlü iş ve işlemlerin yürütülmesi Müdürdlüğümüzce sağlanacakken, Kurs Merkezimizde bulunmayan ancak kursta uygulamalı eğitim için gerekli olan makine, teçhizat, malzeme, takım ve uygulama araçlarının tüm masrafları Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından karşılanacaktır.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.