KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Yarışmasında Üçüncü Olan Öğrencilerimiz İl Müdürümüzü Ziyaret Etti.

TÜBİTAK Yarışmasında Üçüncü Olan Öğrencilerimiz İl Müdürümüzü Ziyaret Etti.

TÜBİTAK tarafından öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla lise öğrencileri arasında 12-14 Mart tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesinde düzenlenen  49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında "Ülkemizdeki Göçmen Öğrencilerin Savaş Kaygılarının Giderilmesinde Okul Ortamının Önemi" adlı proje çalışması ile üçüncü olan Kıymet ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesi öğrencileri Mümine KAZANCI ve Beyza KARABUDAK ile projenin danışman öğretmeni Ferdi DEMİRCAN ve Okul Müdürü Metin ERGÜN İl Müdürümüzü ziyaret ederek proje hakkında bilgi sundu.

Başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik eden İl Müdürümüz bu yönlü çalışmaların teşvik edilmesi ve artırılarak sürdürülmesi için çalışıldığını söyledi. 

Ziyarette İl Müdürümüz öğrencilerimize kitap hediye ederek öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

 

20-03-201820-03-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.