KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Birincisi Öğrencilerimizden İl Müdürümüze Ziyaret

Türkiye Birincisi Öğrencilerimizden İl Müdürümüze Ziyaret

Bu yıl 21. si düzenlenen ve Türkiye’nin en uzun süreli gençlik organizasyonu olan Fizy Türkiye Liseler Arası Müzik Yarışması organizasyonuna İlimizi temsilen katılan ve 529 rakibini geride bırakarak yarışmada birinci olan Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri Zeynep CİDDİ, Seyran YÜKSEL, Buket KARANLIK, Ufuk ÜNÜVAR, Kaan KAMİTOĞLU, Eren MERDİVAN, Murathan ORAL ve Emir YİĞİT İl Müdürümüz Ali KÖSE’yi ziyaret etti.

Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ, Şube Müdürü Yavuz AYDIN, Okul Müdürü Erol DOYMUŞ ile müzik öğretmenleri Serdar YAYLA ve Kemal OĞUZ’un da hazır bulunduğu ziyarette İl Müdürümüz başarılarından dolayı öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederek ”Daha fazla kültür sanat faaliyetinde derece almamız lazım. Akademik başarımızı kültür sanat, spor etkinliklerine de taşımamız lazım. Bunu sağlamak için seferber olduk. Ne yapıp yapıp okullarımızı normalleştirmek istiyoruz. Güzel Sanatlar Lisemiz ile Ovacık Spor Lisemiz bu konularda öncü rol oynayarak bize katkı sağlamalı. Tekrar grubunuzu, öğretmenlerimizi ve okul yönetimini tebrik ediyorum.” dedi.

İl Müdürümüz şampiyon öğrencilerimize ziyaretin anısına birer kitap hediye etti.

03-05-201803-05-201803-05-201803-05-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.