KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP Kapsamında Görevlendirilen 425 Personel Görevine Başladı

TYP Kapsamında Görevlendirilen 425 Personel Görevine Başladı

Müdürlüğümüz ile İŞKUR Karabük İl Müdürlüğü arasında imzalanan Toplum Yararına Program kapsamında 9 ay süreyle İlimiz Merkez İlçe okul/kurumlarında istihdam edilecek 225 personel 01.10.2018 tarihi itibariyle Halk Eğitim Merkezi ve ASO Salonunda gerçekleştirilen Bilgilendirme Toplantısıyla görevine başladı.

İl Müdürümüz Ali KÖSE, Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN, Mehmet ÖZDEMİR ve İş Güvenliği Uzmanı Oktay KÖSE ile görevlendirilen 225 kursiyerin katıldığı toplantıda İl Müdürümüz yeni görevlerinin hayırlı olması temennisiyle başladığı konuşmasında: “ Toplum Yararına Programı başladığı günden itibaren biz eğitimciler ve okullarımızdaki yöneticiler,  okullarımızın temizliği, bakımı, hijyen yönüyle tertip düzeni ve eşyaların korunmasının sorun olmaktan çıktığını gördük. Büyük bir memnuniyet var. Okullarımızın hijyen yönünden tertip düzen ve eşyanın korunması yönüyle sizlere emanet edeceğiz. Kimyevi maddeleri kullanırken çok çok dikkatli olun, her temizlik malzemesinin her yerde kullanılmaması gerektiğini iyi bilmemiz gerekir. Buna dikkat edelim. Temizlik malzemesi ile ilgili prosedürleri okuyun ve uygulayın. Değerli çalışanlarımız kamu parasının azı çoğu olmaz esasen 1 lirası da birdir bin lirası da birdir. Devletin parası çok kıymetlidir. Hakkını fazlasıyla vermemiz lazım. Sizlere güveniyoruz. İşlerinizde başarılar, kolaylıklar diliyorum. ” dedi.

İl Müdürümüzün konuşmasının akabinde Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN ve Mehmet ÖZDEMİR tarafından kursiyerlere görevlerine ilişkin mevzuat ve esaslar hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. 

İş Güvenliği Uzmanı Oktay KÖSE’nin iş güvenliği ve sağlığı konusundaki bilgilendirmelerinin akabinde toplantı sona erdi

01-10-201801-10-201801-10-201801-10-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.