KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP Personeline Veda Programı Düzenlendi

TYP Personeline Veda Programı Düzenlendi

Müdürlüğümüz ile İŞKUR Karabük İl Müdürlüğü arasında imzalanan Toplum Yararına Program kapsamında Müdürlüğümüzde ve Merkez Halk Eğitimi Merkezi ve ASO’da görevlendirilen personele, görev sürelerinin bitimi sebebiyle bir veda programı düzenlendi.

İlk olarak İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE görevleri sona eren 6 TYP personeline başarı belgelerini verdi. Daha sonra İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Müdürlüğümüz yöneticileri ile Müdürlüğümüz ve  Merkez Halk Eğitimi Merkezi ve ASO’da görevli 6 TYP personelinin katılımıyla gerçekleştirilen veda programına geçildi.

Veda programında Müdürlüğümüz yöneticileri ayrı ayrı söz alarak görevinden ayrılan personel ile ilgili duygu ve düşüncelerini ifade etti. Personelden söz alanlar da Millî Eğitim yöneticilerinden ve kurumdan memnuniyetlerini dile getirdi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Müdürlüğümüzde ve bağlı okul/kurumlardaki görevi 12.11.2018 tarihi itibariyle sona eren İŞKUR personeline kurumlarımızdaki hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki iş hayatında ve yaşantılarında başarı ve esenlikler dileriz.

15-11-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.