KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Biz Anadolu’yuz Projesi Kapsamında Muş ve İstanbul’a Gidecek Öğretmen ve Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi

Valimiz Biz Anadolu’yuz Projesi Kapsamında Muş ve İstanbul’a Gidecek Öğretmen ve Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi

Valimiz Sayın Kemal ÇEBER İçişleri Bakanlığımız tarafından Bakanlığımız işbirliği ile yürütülen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Muş ve İstanbul İline gidecek olan öğrencilerimiz ve onlara refakat edecek olan görevli öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.

Buluşmaya İl Müdürümüz Ali KÖSE, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Hüseyin ZAFER, Şube Müdürümüz Erdal ÜNGÖREN ile Muş ve İstanbul İline gidecek olan öğrencilerin okul müdürleri ile sorumlu öğretmenleri de katıldı.

Buluşmada Valimiz Sayın Kemal ÇEBER geziye gidecek öğrencilerimize hitaben “Devletimizin gerçekleştirdiği bu proje ile siz yavrularımızın güzel ülkemizin farklı şehirlerini görmesini, tanımasını; arkadaşlıklar ve dostluklar kurmasını ve gittiğiniz şehirlerin tarihini, kültürünü daha yakından tanıma olanağı elde etmenizi hedeflemektedir. Biz bu proje kapsamında Bingöl İlinden gelen yaklaşık 600 öğrenciyi İlimizde misafir ettik. Onlar hala bizleri arıyorlar, buradaki yaşıtlarını arkadaşlarını arıyorlar. Bu her şeyin üzerinde bir mutluluk kaynağıdır. Sizler de gittiğiniz illerde bu güzellikleri hissedecek ve yaşayacaksınız.” dedi.

 Proje kapsamında geziye katılacak öğrencilerimizin duygularını da alan Sayın Valimiz öğrencilerimizden gittikleri illerde yaşadıklarını yazmalarını ve geldiklerinde kendisiyle paylaşmalarını isteyerek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize hayırlı yolcuk dileğinde bulundu.

Buluşmanın sonunda Valimiz Sayın Kemal ÇEBER uğurlama toplantısında bulunanlarla hatıra fotoğrafı çekildi.

09-05-201809-05-201809-05-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.