KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Fuat GÜREL ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU Video Konferans ile Öğrencilerin Bayramını Kutladı

Valimiz Sayın Fuat GÜREL ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU  Video Konferans ile Öğrencilerin Bayramını Kutladı

Valimiz Sayın Fuat GÜREL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. Yıl Dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Karabük Merkez ve ilçelerimizde bulunan İlköğretim öğrencileri ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. 

23 Nisan'ı çocuklara bayram olarak hediye eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz." sözleriyle çocukların bayramını kutlayan Vali Gürel, "Her yıl sokaklarda coşkuyla kutladığımız 23 Nisan'ı maalesef bu yıl tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen coranavirüs salgını sebebiyle, evlerimizde balkonlarımızda kutluyoruz. Önemli olan sağlığımız, göğsümüz milli duygularımızla kabardığı sürece, kalplerimiz birlik ve beraberlik içerisinde attığı sürece balkonlar da bize meydan olur. İnşallah en kısa sürede bu süreci de atlatacağız." dedi.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 100. YIL KUTLAMALARI VİDEO KONFERANSA KATILAN ÖĞRENCİ BİLGİLERİ
İLÇE  ADI ADI - SOYADI SINIF OKUL ADI
MERKEZ İsmail Ali YILDIZ Okulöncesi Şehit Mehmet Esen Anaokulu
MERKEZ Edibe Ceyda YILMAZ 8-A Hoca Ahmet Yesevi İHO
Merkez Taylan ÇALGERİŞ 4/B Şirinevler İlkokulu
MERKEZ Elçin EREN 4/B Şehit Mehmet Dinçel İlkokulu
MERKEZ Alperen YILMAZ 6/A Şehit Umut Aytekin Ortaokulu
EFLANİ Berat Cenk AKTAR 8-B Şehit Alişen Korkut Ortaokulu
ESKİPAZAR Ebrar Su ŞEN 3A Şehit İsa Eken İlkokulu
OVACIK Yusuf DEMİRTAŞ 8.Sınıf Ovacık Ortaokulu
YENİCE Zümra Özakca 5-A Kalaycılar Ortaokulu
SAFRANBOLU Zeynep YAKUT 5/C Şehit Murat Akdemir İHL

 

23-04-202023-04-202023-04-202023-04-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.