KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Kemal ÇEBER Başkanlığında “Haftaya İyi Başlangıç” Toplantıları Başladı

Valimiz Sayın Kemal ÇEBER Başkanlığında “Haftaya İyi Başlangıç” Toplantıları Başladı

Valimiz Sayın Kemal ÇEBER başkanlığında “Haftaya İyi Başlangıç” toplantıları başladı.

Valimiz Sayın Kemal ÇEBER tarafından uygulamaya konulan ve iki haftada bir yapılması planlanan “Haftaya İyi Başlangıç” toplantılarının ilki 20.11.2017 tarihinde saat 09.00’da Merkez Öğretmen Evi ve ASO salonunda yapıldı.

Toplantıya Valimiz Sayın Kemal ÇEBER beraberinde Vali Yardımcıları Osman YENİDOĞAN ve Barboros BARAN, Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan TAHİR ŞİMŞEK, İlçe Kaymakamları, Garnizon Komutanı Per. Albay Tekin NEMLİOĞLU, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan ULUKAYA, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin AKAY, İl Müdürümüz Ali KÖSE ve diğer kurum müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Sayın Valimiz Kemal ÇEBER, “Bu toplantı vesilesiyle iki hafta arayla bir araya geleceğiz. 5 ilçemiz olduğu için ilk 5 toplantımızda 1 Kaymakamımız ve 1 müdürümüz olacak şekilde 20´şer dakikalık sunumlar yapacaklar. Bir hassasiyeti tekrar söylemek istiyorum, herkes kendi müdürlüğüne ait brifing dosyasından esinlenecek ama bunlar Kaymakamlıkların veya müdürlüklerin brifingi olmayacak. Aynı zamanda bu toplantılar kurumlarımızın birbirini tanıması için çok iyi bir fırsat olacak. Mülki İdare mesleği her şeyi bilen ama hiçbir şeyi tam olarak bilmeyen meslek olarak tanımlanır. Kurumlarımızı ziyaret ettiğimde aslında bildiğimi düşündüğüm birçok şeyi bilmediğimi hissediyorum. Yani bu toplantılarda kurumlarımız kendilerini birbirlerine anlatacaklar. Koordinasyonu gerektiren hususlar varsa bunları dile getirecek, mümkün olduğunca interaktif şekilde bu işi sonlandıracağız.”diye konuştu. 

Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih DEMİREL sunumuyla başlayan toplantı daha sonra İl Müdürümüz Ali KÖSE’nin Millî Eğitim Müdürlüğünün tanıtım ve hizmetlerine yönelik sunumu ve yöneltilen soruların cevaplandırılmasının ardından Valimiz Sayın Kemal ÇEBER’in iyi dilek ve temennileri ile son buldu.

20-11-201720-11-201720-11-201720-11-201720-11-201720-11-2017

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.