KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Mehmet AKTAŞ 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı Organizasyonunda Görevli Öğretmenleri Makamında Ağırladı

Valimiz Sayın Mehmet AKTAŞ 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı Organizasyonunda Görevli Öğretmenleri Makamında Ağırladı

Valimiz Sayın Mehmet AKTAŞ, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 78. Yıl dönümü münasebetiyle İl Müdürlüğümüzce, Demir Çelik Anadolu Lisesinin koordinesinde Karabük Atatürk Ortaokulu ve Şehit Metin Arslan  İlkokulu Müdürlükleri tarafından hazırlanan ve Karabük Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde sunulan Anma Programının organizasyon ve icrasında emeği geçen öğretmenleri Makamında ağırladı.

Ziyarette İl Müdürümüz Ali KÖSE, Şube Müdürümüz Muhammet Nuri ATASEVEN ile programda görevli Demir Çelik Anadolu Lisesi Müdürü Yurdaer UYSAL, Karabük Atatürk Ortaokulu Müdürü Gökhan BERAT, Şehit Metin Arslan İlkokulu Müdürü İlyas YILDIZ, Demir Çelik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Turgut DÜZ, Müzik Öğretmeni Sadık HÜNER, Karabük Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Saim ÇETİN, Türkçe Öğretmeni Selma TÜLÜMEN, Müzik Öğretmeni Zuhal UYSAL Şehit Metin Arslan İlkokulu Sınıf Öğretmenleri Nurhayat DEMİRSOY, Sema KIZILAY,  Mehmet Vergili Fen Lisesi Tarih Öğretmeni Cengiz ERTAŞ ve Şehit Ercan Hırçın Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Tuğba ALPAY yer aldı. 

Valimiz Sayın Mehmet AKTAŞ programdan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek  emeği geçen yönetici, öğretmen, öğrenci ve diğer personele teşekkürlerin iletti. Benzeri anma ve kutlama faaliyetleri ile kültürel organizasyonlarda aynı başarı ve duyarlılığın artırılarak sürdürülmesini istedi.

11-11-2016

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.