KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaygın Eğitim Kurumu ve Öğretmenevi Müdürleri III. İstişare Toplantısı Safranbolu İlçemizde Yapıldı

Yaygın Eğitim Kurumu ve Öğretmenevi Müdürleri III. İstişare Toplantısı Safranbolu İlçemizde Yapıldı

2015-2016 eğitim öğretim yılı yaygın eğitim kurumları faaliyetleri değerlendirme toplantısının üçüncüsü İl Müdürümüz Ali KÖSE Başkanlığında, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ŞAHİN, Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri ODABAŞOĞLU,  Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ERGÜN, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet YILMAZ, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEN, Millî Eğitim Şube Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ ve İlimiz genelinde faaliyette bulunan Halk Eğitim Merkezleri, Öğretmenevleri, Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlerinin katılımıyla Safranbolu Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

Öğretmenevleri ve RAM hizmetlerinin de değerlendirildiği toplantıda İlçe Millî Eğitim Müdürlerine yönelik olarak ders yılı sonu önlemleri ve okullarımızdaki aday öğretmenlerin yetiştirme sürecinin takibi konusunda İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile istişareli çalışılması gerektiği bildirildi.

Halk Eğitim Merkezleri, Mesleki Eğitim Merkezi ve Öğretmen evlerinin faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunuldu. Okur yazar oranının arttırılması ve mevcut durumun tespiti için yapılan çalışmalar ve bulgular paylaşıldı. Kurum mevzuatlarının ve farklı kurum uygulamalarının takibi, yaygın eğitim kursları modül ve uygulamaları ile ilgili açıklamalarda bulunuldu. Safranbolu Halk Eğitim Merkezi binasındaki kurslar ziyaret edilerek kursiyerlerle görüşüldü.

Toplantı İl Müdürümüzün İl/İlçe yöneticileri ile kurum müdürlerine teşekkür etmesi ile son buldu. 

11-05-2016

11-05-201611-05-201611-05-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.