KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenice İlçesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yenice İlçesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yenice İlçesi Değerlendirme Toplantısı 30 Mart 2017 Perşembe günü Yenice Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Müdürümüz Ali KÖSE, Şube Müdürlerimiz Nevzat AKBAŞ ve Muhammet Nuri ATASEVEN, Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdür V. Sezai KEKLİCEK, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdür V. Turan TEKDEN, Yenice ilçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEN ve Yenice İlçesinde bulunun okul ve kurum müdürleri katıldı.

İl Müdürümüzün toplantının amacına yönelik açıklamaları ile başlayan toplantı İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEN’ in ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin değerlendirmeleri ve brifing sunumu ile devam etti. Toplantıya katılan okul/kurum müdürlerine ayrı ayrı söz verilen topantıda okul yöneticileri sosyal, kültürel, sportif etkinlikler, proje çalışmaları ve diğer etkinlikler ile TEOG-YGS sınav analizleri hususunda değerlendirmeler yaparak alınan önlem ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Müdürlüğümüzce TEOG-YGS sınavları için hazırlanan grafikler ile okulların ilçe, il ve Türkiye ortalamalarına göre durumlarının da değerlendirildiği toplantıda İl Müdürümüz "Yenice ilçemizdeki ekip çalışmasını ve bu çalışmanın başarılı sonuçlarını takip ediyor ve örnek gösteriyoruz. Okullarımız eksikliklerinin de başarılı yönlerinin de farkında, ilçe olarak bu uyumlu ve  yüksek tempolu çalışma ortamının, azminizin ve şevkinizin devamını diliyorum." dedi.

Toplantı okul/kurumların ihtiyaç ve sorunlarının alınması ve İl Müdürümüzün ve beraberindeki yöneticilerin iyi dilek ve başarı temennisi ile son buldu.

07-04-2017

07-04-201707-04-2017

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.