KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenilenen Öğretim Programları Tanıtım Formatörleri Planlama Ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.

Yenilenen Öğretim Programları Tanıtım Formatörleri Planlama Ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda 06-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek “yenilenen öğretim programlarının tanıtımı” seminerlerinin verimli ve herhangi bir aksaklığa mahal vermeden gerçekleştirilebilmesi için formatör öğretmenler ve ilgili yöneticilerle bir planlama ve koordinasyon toplantısı düzenlendi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE ve Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanımız Abdullah YURDABAKAN ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz, Müdürlüğümüz yöneticileri ile Bakanlığımızca seminere alınan 65 öğretmen ve ayrıca Müdürlüğümüzce görevlendirilen 68 öğretmenin de katıldığı toplantıda İl Müdürümüz Ali KÖSE ve Daire Başkanımız Abdullah YURDABAKAN öğretim programları tanıtım çalışmalarının önemi ve Bakanlığımızın bu konudaki hassasiyetini dile getirerek formatör öğretmenlere bu çalışma sürecinde her türlü desteğin verileceği, program güncellemelerinin gerekçeleri üzerinde önemle durulması, ayrıca bu çalışmaların veli bilgilendirme ayağının da gerçekleştirileceği ve okullarda yapılacak seminerlerin Bakanlığımız Daire Başkanı ve Müdürlüğümüz yöneticilerince ziyaretle takip edileceği bildirildi. Toplantıda Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Nevzat AKBAŞ tarafından Müdürlüğümüzce hazırlanan plan taslağı açıklanarak ilgili formatör öğretmenlere duyuruldu. 

Toplantı verimli bir seminer dönemi ve akabinde başarılı bir ders yılı temennisi ve formatör öğretmenlere çalışmalarında başarı dileği ile son buldu.

05-09-201705-09-201705-09-201705-09-2017

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.