KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Kapsamında Eğitim Semineri Düzenlendi

YÖGEP Kapsamında Eğitim Semineri Düzenlendi

YÖGEP Aralık Ayı Çalışmalarına İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU da Katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU  Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) kapsamında İmam Hatip Müdürleri ile bir araya geldi.

21 Aralık Cuma günü ilimiz Merkez Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip orta Okulu´nda gerçekleştirilen programa Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ ile birlikte katılan İl Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu YÖGEP programının önemine değinerek “Günümüzde dinamik bir süreç içinde değişim ve gelişim hızlı olmaktadır. Sizlerden isteğim yaşadığımız her anı anlamladırmak ve kendimize ileriye dönük hedefler koymaktır. Bu kapsamda planlı olmalıyız ve hedeflerimize adım adım götürecek stratejiler belirlemeliyiz. Bu yolda biz yöneticilere büyük görev düşüyor. İletişim ve yönetişim  becerilerimizi geliştirmek işlerimizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Bu seminerlerle birbirimize istişare ederek ortak rotalar belirliyoruz. Bizi biz yapan, bir yapan değerimize sahip bir nesil yetiştirebilirsek akademik başarının bir anlamı olabilir.” Dedi.  

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu’ nun konuşmasının akabinde program “Etkili Liderlik, Protokol ve Nezaket Kuralları, Etkili İletişim ve Hitabet Kuralları” konulu YÖGEP çalışması ile devam etti.

21-12-201821-12-201821-12-201821-12-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.