KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017 Yönetici Görevlendirme Tercih Rehberi

2017 Yönetici Görevlendirme Tercih Rehberi

 

 İlgi :        a) 22/04/2017 tarihli ve 30046 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği.

                b) 2017 Yılı Millî  Eğitim  Bakanlığına  Bağlı  Eğitim  Kurumlarına  Yönetici Görevlendirilme Kılavuzu.

                İlgi (a) Yönetmelik ve ilgi (b) kılavuzdaki açıklamalar doğrultusunda şartları taşıyan adaylar yöneticilik tercihlerini 21-25/08/2017 tarihleri arasında MEBBİS üzerinden yapacaklar ve MEBBİS üzerinden müracaatları onaylanacaktır.

                Ekte gönderilen yönetici görevlendirme tercih rehberinin  (Bilgilendirme amaçlı) tüm adaylara bildirilmesi, müracaat eden adayların tercihlerinin ve başvuru sayfasının (beyanlarının) titizlikle incelenerek ilgi (a) Yönetmelik, ilgi (b) kılavuz ve yönetici görevlendirme tercih rehberindeki açıklamalar doğrultusunda şartları uygun olanların başvurularına zamanında onay verilmesi veya reddedilmesi, tereddüt edilen konularda onay verme veya reddetme işlemini gerçekleştirmeden Müdürlüğümüzle irtibata geçilerek onaylama işleminin yapılması gerekmektedir. Ayrıca ilgi (a) Yönetmeliğin 20/3-4 maddelerinde belirtilen ek puanların 2017 yılında yöneticiliği sona eren ve aynı unvan ve aynı eğitim kurumuna müracaat edenlere verilmesi gerekmektedir.

             Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.        

 Not: MEBBİS başvuru onay işlemleri  modülü sürekli olarak takip edilerek onay verme işlemi zamanında gerçekleştirilecektir.

 Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü

2017 Yönetici İhtiyaç Listesi Müracaat Rehberi için -->TIKLAYINIZ

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.