KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ahmet SEZER´ in Babası Vefat Etmiştir.
![Ahmet SEZER´ in Babası Vefat Etmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_18091410_vefatvetaziye.jpg)
Cumhuriyet Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ahmet SEZER´ in babasi vefat etmistir. Cenazesi yarın (06.12.2016 Salı) öğle namazina müteakip Bulak Köyü Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Bulak Köyü Aile Mezarlığına defnedilecektir.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak merhuma Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü