KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ali ÖZTÜRK´ün Kayınvalidesi Vefat Etmiştir.
![Ali ÖZTÜRK´ün Kayınvalidesi Vefat Etmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_18091410_vefatvetaziye.jpg)
Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı Ali ÖZTÜRK´ün kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (22.04.2016 Cuma) Şirinevler Camiinde Cuma Namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak merhumeye Allah´ tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü