KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aylin Fatma KOÇAK´ın Babası Yunus KOÇAK´ın Kayınpederi Vefat Etmiştir.
![Aylin Fatma KOÇAK´ın Babası Yunus KOÇAK´ın Kayınpederi Vefat Etmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_03150636_vefatvetaziye.png)
İlimiz Safranbolu İlçesi Yazıköy İlkokulu öğretmeni Aylin Fatma KOÇAK´ın babası, Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Yunus KOÇAK´ın kayınpederi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (01/04/2016 Cuma) İzmir´de kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak merhuma Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü