KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ayşe ÜNAL'ın Annesi Vefat Etmiştir
![Ayşe ÜNAL'ın Annesi Vefat Etmiştir](/www/images/mansetresim.png)
İlimiz Merkez Şehit Metin Arslan (Yenişehir) İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ayşe Ünal'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (29.07.2019 Pazartesi Günü) saat 10;00' da Medikar Hastanesinden alınarak Ankara ilindeki Karşıyaka Kabristanlığına ikindi namazına müteakip defnedilecektir.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak merhumeye Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü