'Eğitim Kenti Karabük' Projesi ile "Okuyorum Öğreniyorum" Seferberliği Başladı!
!['Eğitim Kenti Karabük' Projesi ile](/meb_iys_dosyalar/2024_05/15162832_gazimustafakemal.jpg)
Valimiz Sayın Mustafa Yavuz Eğitim Kenti Karabük Projesi "Okuyorum Öğreniyorum" etkinliği kapsamında, Merkez Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'nda öğrencilere hayırsever iş adamlarımız tarafından temin edilen kitapları hediye ederek; il geneli okuma seferberliğini başlattı.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat Akbaş'ın da eşlik ettiği ziyarette; Valimiz Sayın Mustafa Yavuz derslikleri ziyaret ederek, öğrenciler ile bir süre sohbet etti.
Öğrencilere akademik, sosyal, kültürel, sportif alanlarda kendilerini geliştirmelerini, kitap okumanın önemi gibi konularda tavsiyelerde bulunan Valimiz Sayın Mustafa Yavuz, öğrencilere kitap hediye ederek kendilerine, başarılar diledi.
Okulda görevli öğretmenlerimizle de bir araya gelerek; öğretmenlerimizin taleplerini dinleyen Valimiz Sayın Mustafa Yavuz, öğretmenlerimize görevlerinde başarılar dileyerek, Valiliğimiz himayelerinde uygulamaya konulan Eğitim Kenti Karabük Projesi kapsamında öğretmen ve idarecilerimizin yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.