KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erkan KAPUCU´nun Abisi Vefat Etmiştir.
![Erkan KAPUCU´nun Abisi Vefat Etmiştir.](/www/images/mansetresim.png)
İlimiz Merkez Prof. Dr. Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Erkan KAPUCU´nun abisi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (25.12.2017 Pazartesi) Safranbolu Dedeoğlu Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak merhuma Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü