KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirme Duyurusu

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirme Duyurusu

 

 

Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 30/12/2015 tarih ve 13507730 sayılı yazıları doğrultusunda; Fatih Projesi kapsamındaki, okullarda görevli öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik bilgilendirme, projenin tanıtımı, sınıf içi uygulama ve rehberlik faaliyetlerini yürütmek üzere 2016-2017 eğitim-öğretim yılında Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevini yürütmek üzere Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi yazısı doğrultusunda görevlendirme yapılacaktır.

2016-2017 eğitim-öğretim yılı görevlendirme işlemleri yazımız ekinde sunulan Ek-3 Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevi görevlendirme iş takvimi çerçevesinde yapılacak olup gerekli şartları taşıyan öğretmenlerin başvuru formları (sadece Ek2_BTR Başvuru Formu kullanılacak)ve eklerinin belirtilen iş takvimine göre okul müdürlükleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri uygun görüşü ile Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir.

1.  dönemde ve 2. dönemde görevlendirme işlemleri tek seferde yapılacak olup iş takviminde belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurular ve gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.

Ekler için  tıklayınız.

Ek2_BTR Başvuru Formu için tıklayınız.

1. Faz Okulları için tıklayınız.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.