KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gözde DEMİR´ in Annesi, Ferdi DEMİR´ in Kayınvalidesi Vefat Etmiştir.
![Gözde DEMİR´ in Annesi, Ferdi DEMİR´ in Kayınvalidesi Vefat Etmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/18091410_vefatvetaziye.jpg)
İlimiz Merkez TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu Müzik Öğretmeni Gözde DEMİR´in annesi, Kıymet ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Ferdi DEMİR´in kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (11.04.2019 Perşembe) öğle namazına müteakip Beşbinevler Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak merhumeye Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü