KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_02/12095019_12.02.2024toplanti.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ başkanlığında Müdürlüğümüz Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı 12.02.2024 Pazartesi günü Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıda; Eğitim Kenti Karabük Projesi, Bilim Şenliği hazırlıkları, TEKNOFEST başvuruları, belirli gün ve hafta etkinlikleri, eğitim-öğretim faaliyetleri, ve eğitim yatırımları değerlendirildi.