KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_03/25094235_dsc_1610.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ başkanlığında Müdürlüğümüz Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı 25.03.2024 Pazartesi günü Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıda; Eğitim Kenti Karabük Projesi, Bilim Şenliği hazırlıkları, 31 Mart 2024 tarihinde sandık kurulacak okulların hazır hale getirilmesi, belirli gün ve hafta etkinlikleri, eğitim-öğretim faaliyetleri ve eğitim yatırımları değerlendirildi.