İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin Yeni Yıl Mesajı
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin Yeni Yıl Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_18140632_alikse.jpg)
Öğrencileri, velileri, öğretmen ve yöneticileri ile Karabük eğitim camiasının, esnafı ve eşrafıyla tüm Karabük Halkının yeni yılını kutlar; Cenab-ı Hak’tan 2016 yılının hepimiz için huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını, ülkemize, islâm ve insanlık âlemine hayırlar getirmesini dilerim.
Ali KÖSE
İl Millî Eğitim Müdürü