KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2022_07/06132731_f6c67a61-8904-4009-846c-1c58f20a2e60.jpg)
Günlük okul/kurum ziyaretlerine devam eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ bugün Safranbolu İlçesinde Şehit Mustafa Arık Ortaokulu ve Gümüş İlkokulunu ziyaret etti.
Okul idarecilerinden eğitim-öğretim faaliyetleri ve okulun fiziki durumu hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ daha sonra okulu gezerek son durumunu yerinde gördü. Eksikliklerinin tamamlanması noktasında talimatlar vererek başarılar diledi.