KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´ye "Hayırlı Olsun" Ziyaretleri
Sendika temsilcileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´ye "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundu![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´ye](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_20145332_dsc_0222.jpg)
Eğitim Bir-Sen Karabük Şube Başkanı Zeki ÖZ, Başkan Vekili Nevzat AKBAŞ, Başkan Yardımcıları Yunus ŞAHİN, Dursun YEŞİLOĞLU ve Cemalettin BOYÜKDİKMEN ile Genç Memur-Sen Karabük Şube Başkanı Murat KOŞAR İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´ye "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundular.