İl Milli Eğitim Müdürümüzün Eskipazar Belediye Başkanını Ziyareti
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN Eskipazar Belediye Başkanına nezaket ziyaretinde bulundu.![İl Milli Eğitim Müdürümüzün Eskipazar Belediye Başkanını Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_04154136_mdr2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan GÜMÜŞ´le birlikte Eskipazar Belediye Başkanını ziyaret etti. Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri ODABAŞOĞLU ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hüseyin ERDOĞAN´ın da bulunduğu ziyaret Sarı Kale´de gerçekleşti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Eskipazar Belediye Başkanı Sayın Dursun BAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´a günün anısına sarı travertenlerden yapılmış bir ayna hediye etti.