KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_06/12142526_DSC_0589.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İl Müdürümüz mesajında:
“Eğitim camiamızın, esnafı ve eşrafı ile tüm Karabük halkının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder; Yüce Allah´tan bayramın ilimize, ülkemize ve insanlık âlemine huzur ve barış getirmesini dilerim.” dedi.