İl Müdürümüz Ali KÖSE´nin TEOG Mesajı
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE 2015-2016 eğitim öğretim yılı II.Dönem TEOG Sınavları dolayısıyla bir mesaj yayınladı.![İl Müdürümüz Ali KÖSE´nin TEOG Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_26184344_teog.jpg)
2015-2016 eğitim-öğretim yılı II. Dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavlarına katılacak öğrencilerimize başarı dileklerimle kendilerini şimdiden kutlar; bu vesileyle bütün yönetici, öğretmen ve velilerimize sevgi ve saygılar sunarım.
Ali KÖSE
İl Millî Eğitim Müdürü