İl Müdürümüz Yapımı Tamamlanan Z-Kütüphaneleri Gezdi
![İl Müdürümüz Yapımı Tamamlanan Z-Kütüphaneleri Gezdi](/meb_iys_dosyalar/2019_08/29151957_DSC_2210.jpg)
Müdürlüğümüzce ihalesi yapılarak yaz tatili sürecinde yapımı tamamlanan Z-Kütüphaneler İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU tarafından ziyaret edildi.
2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin hizmetine sunulacak olan ve kurulumları tamamlanan Şirinevler İlkokulu, Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi ve Alparslan Gazi Anadolu Lisesi Z-Kütüphanelerini gezerek incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU eksikliklerin tamamlanarak yeni eğitim yılına hazır başlanılması talimatını verdi.