KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Eğitim Kurumlarına Atanan Sözleşmeli Öğretmenler İle İlgili Duyuru

İlimiz Eğitim Kurumlarına Atanan Sözleşmeli Öğretmenler İle İlgili Duyuru

İlimiz eğitim kurumlarına atanan sözleşmeli öğretmenler aşağıda belirtilen belgeleri 29 Ağustos 2019 tarihine kadar eksiksiz olarak Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. 

 

Belgelerini teslim eden öğretmenlerimiz hakkında yapılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması sonuçlandıktan sonra 7201 sayılı tebligat kanununa göre tebligat yapılarak göreve başlatılacaklardır.

 

Başvuruda İstenecek Belgeler

 

1-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu /Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Sadece Bilgisayar ortamında doldurulacaktır)

2-Kimlik Fotokopisi 2 Adet

3-Adli Sicil Kaydı (e-devletten temin edebilirsiniz)

4-Sağlık Kurulu Raporu ( Tam Teşekküllü devlet hastanesinden)

5-Elektronik Başvuru Formu

6-Mal Bildirim Formu (Mal Bildirim Formu)

7-Son 6 ay içinde çekilmiş 6 adet fotoğraf

8-Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-devletten temin edebilirsiniz)

9-Diploma Fotokopisi veya Geçici Mezuniyet Belgesi ile varsa Formasyon Belgesi Fotokopisi (Asıllarının Müdürlüğümüze gelirken yanında bulundurmaları gerekmektedir.)

 

Not: Sözleşmeli Öğretmenlerimizin bir an önce göreve başlamaları ve Güvenlik Soruşturmasının erken sonuçlanması için istenilen evrakların 29/08/2019 tarihine kadar Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir. Ayrıca, evraklarını posta yolu ile teslimedecek olan öğretmen adayları, diploma ve formasyon belgelerinin onaylı örneklerini göndermeleri gerekmektedir.  Evrak eksikliği ve posta  gönderimindeki yaşanacak  olumsuzluklardan kişi kendi sorumlu olup, müdürlüğümüz biriminin her hangi bir sorumluluğu yoktur.

 

Bilgi İçin: Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesi Atama Birimi

Tel: 3704122280  / 4024 /  4023 /   / 4022 / 4021

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.