KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlknur YANIK´ın Babası Vefat Etmiştir.
![İlknur YANIK´ın Babası Vefat Etmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_18091410_vefatvetaziye.jpg)
Prof.Dr.Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni İlknur YANIK´ın babasi Sabri SUNGUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün (02.10.2016 Pazar) öğle namazına müteakip Safranbolu Dedeoglu caminde kılınacak cenaze namazının ardından Safranbolu Aile Mezarlığına defnedilecektir.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak merhuma Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü