KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitimleri Tamamlandı
![İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitimleri Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_04151717_teog.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde görevli personele yönelik düzenlenen İş Güvenliği ve Sağlığı eğitimleri tamamlandı.
İş Sağlığı Uzmanı Zeynep YAŞAR tarafından; Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda 2 (iki) grup halinde gerçekleştirilen eğitimlere Müdürlüğümüzde görevli tüm personel katıldı. Eğitimlerde iş sağlığı ve güvenliği kuralları, çalışanların hak ve sorumlulukları ve konuyla ilgili yasal mevzuatlar detaylarıyla anlatıldı.