KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kadir ÖZTÜRK´ ün Babası Vefat Etmiştir.
![Kadir ÖZTÜRK´ ün Babası Vefat Etmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/18091410_vefatvetaziye.jpg)
Müdürlüğümüzde uzun yıllar Şube Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra KYK İl Müdürü olarak atanan Kadir ÖZTÜRK´ ün babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün (07.04.2017 Cuma) Merkez Yaylacık Çayır Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak merhuma Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü