KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Karabük Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Turgay TOKAT Vefat Etmiştir
![Karabük Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Turgay TOKAT Vefat Etmiştir](/meb_iys_dosyalar/2020_12/28105612_TURGAY_TOKAT.jpg)
Karabük Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Turgay TOKAT tedavi gördüğü Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat etmiştir. Cenazesi bugün (28.12.2020 Pazartesi) öğle namazına müteakip Beşbinevler Şahin Tepesi Mescid-i Aksa Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından memleketi Denizli İlinde defnedilecektir.
Değerli Meslektaşımıza Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve Millî Eğitim camiamıza başsağlığı diliyoruz.