Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Tamamlandı
![Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/20105504_DSC_0288.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 13-19 Kasım tarihlerinde düzenlenen öğretmenler arası Voleybol turnuvası 19.11.2019 Salı günü gerçekleştirilen final müsabakası ile sona erdi.
Soğuksu Spor Salonunda gerçekleştirilen final müsabakasında 3. Eğitim Bölgesi ile 2. Eğitim Bölgesi karşı karşıya gelirken müsabakayı İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI ile okul müdürleri ve öğretmenler izledi.
3. Eğitim Bölgesinin galip geldiği müsabaka sonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI tarafından turnuva sonucunda dereceye giren takımlara kupaları verildi.