Öğretmenlerimizle Eğitim Buluşması
![Öğretmenlerimizle Eğitim Buluşması](/meb_iys_dosyalar/2024_03/05155107_dsc_8633.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ Aydınlıkevler İlkokulunda öğretmenler ile bir araya geldi.
"Öğretmen Buluşmaları" kapsamında öğretmenler odasını ziyaret eden AKBAŞ, eğitimin niteliğini daha da artırmak, öğretmenlerimizin sorunlarını ve önerilerini daha hızlı çözüme ulaştırmak amacıyla İstişare Toplantısı gerçekleştirdi.
İlimizin akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarında büyük bir ivme kazandığını, bu başarıların temelinde ise öğretmenlerin olduğunu vurgulayarak, çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.