KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullar Hayat Olsun proje Toplantısı
![Okullar Hayat Olsun proje Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_14221558_dsc_0777.jpg)
Karabük Öğretmen Evinde Okullar Hayat Olsun Projesi çerçevesinde yapılan çalışmaların değerlendirildiği bir toplantı yapıldı. İl Müdürümüz Sayın Ali KÖSE’nin başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Karabük Belediyesi ve Karabük Orman İşletme Müdürlüğü yetkilileri ile projenin uygulandığı okul müdürlerinden belirlenenler katıldı.