KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ovacık Kaymakamı Sayın Mehmet Zahit DOĞU İl Müdürümüzü Ziyaret Etti.
![Ovacık Kaymakamı Sayın Mehmet Zahit DOĞU İl Müdürümüzü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_08/03183611_DSC_0173.jpg)
Ovacık Kaymakamı Sayın Mehmet Zahit DOĞU İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE’yi Ziyaret Etti.
Ziyarette 2017-2018 ders yılında İlimiz Ovacık İlçesinde yürütülecek olan eğitim-öğretim, eğitim altyapısı ve personel durumlarına ilişkin istişarede bulunuldu. İl Müdürümüz İlçe Kaymakamımıza eğitim konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür etti. İşbirliği ve istişarenin sürdürüleceği bildirildi.