KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Süleyman KABADAYI´ nın Annesi Vefat Etmiştir.
![Süleyman KABADAYI´ nın Annesi Vefat Etmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/18091410_vefatvetaziye.jpg)
İlimiz Merkez Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Süleyman KABADAYI´ nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (07.04.2017 Cuma) Beşbinevler Şahin Tepesi Mescidi Aksa Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak merhumeye Allah´tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü