"Tasarım-Beceri Atölyeleri" Uygulaması Gerçekleştirildi
![](/meb_iys_dosyalar/2019_05/30152613_DSC_0101.jpg)
Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında çocuklarımızın ilgi, yetenek ve mizaçlarına yönelik gelişimleri amacıyla İlimiz Aydınlıkevler İlkokulu anasınıfı öğrencilerimiz tarafından hazırlanan "Tasarım-Beceri Atölyeleri" uygulaması eski belediye binası önünde açılışı gerçekleştirildi.
Açılış törenine Müdürlüğümüz yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Tasarım-Beceri Atölyeleri uygulamalarında sorumlu öğretmen ve çocuklardan bilgi alan katılımcılar yapılan çalışmalara eşlik ederek emeği geçenlere teşekkür etti.